ZASADY
SKLEPU INTERNETOWEGO MAXPENIS.PL

W trosce o wysoką jakość obsługi Klientów i prawidłową realizację zamówień sklep MaxPenis.pl działa w oparciu o jasno sformułowane zasady.

REGULAMIN

 • Sklep internetowy MaxPenis.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

 • §1 SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

  1. Sklep internetowy MaxPenis.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

  2. Zamówienia przyjmowane są zgodnie z procedurą opisaną na witrynie MaxPenis.pl. Przyjęcie zamówienia wymaga prawidłowego wypełnienia formularza zamówienia.

  3. Po poprawnym złożeniu zamówienia Klient otrzymuje potwierdzenie w postaci komunikatu na witrynie sklepu oraz wiadomości e-mail, potwierdzającą przyjęcie zamówienia.

  4. W zależności od wybranej opcji płatności, poprawnie złożone zamówienie przekazywane jest do realizacji natychmiastowo lub po spełnieniu dodatkowych warunków wynikających z wybranej formy płatności (np. wykonaniu przelewu).

  5. Sklep zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji złożonego zamówienia. W przypadku braku możliwości skontaktowania się z Klientem i weryfikacji zamówienia, Sklep ma prawo do wstrzymania realizacji zamówienia.

 • §2 DOSTAWA I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

  1. Sklep realizuje zamówienia w przeciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia lub otrzymania wpłaty od Klienta. Jako realizację rozumie się nadanie przesyłki u przewoźnika.

  2. Zamówienia złożone lub opłacone w piątek (po godz. 9:00), sobotę lub niedziele realizowane są w poniedziałek następujący po tych dniach.

  3. Zamówienia złożone lub opłacone w święta i dni ustawowo wolne od pracy realizowane są pierwszego, kolejnego dnia roboczego.

  4. Sklep zastrzega sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji, w szczególności w sytuacjach niezależnych od Sklepu. Klient o fakcie opóźnienia może zostać poinformowany za pośrednictwem poczty e-mail.

  5. Koszt dostawy zależny jest od docelowego miejsca dostawy (kraj dostawy), wybranego sposobu przesyłki oraz opcji płatności. Przesyłki realizowane są za pomocą poczty lub firmy kurierskiej, w zależności od wybranej przez Klienta formy przesyłki. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za termin doręczenia przesyłki przez pocztę lub firmę kurierską.

  6. Wysyłki realizowane są przez Sklep lub firmę partnerską obsługującą wysyłki w imieniu Sklepu. Sklep ponosi odpowiedzialność za realizację wysyłek przez firmę partnerską, na tych samych zasadach (określonych w niniejszym Regulaminie) jakby sam realizował przesyłkę.

  7. Sklep nie bierze na siebie odpowiedzialności za wszelkie uszkodzenia lub zaginięcie towaru spowodowane przez przewoźnika (pocztą lub firmę kurierską). Jednakże każda paczka wysyłana firmą kurierską jest ubezpieczona i odpowiedzialność za jej prawidłowe dostarczenie w nienaruszonym stanie ponosi firma kurierska. Procedura rozpatrywania reklamacji, w tym termin odpowiedzi na reklamację, dotyczącej zaginięcia przesyłki kurierskiej jest ściśle związana z regulaminami firm kurierskich. Po otrzymaniu od firmy kurierskiej odpowiedzi na reklamację, najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych Sklep poinformuje Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej o decyzji przewoźnika. W przypadku, gdy Klient otrzyma przesyłkę kurierską uszkodzoną zobowiązany jest do sporządzania w obecności kuriera protkołu reklamacyjnego, bez którego reklamacja u przewoźnika nie będzie możliwa.

 • §3 CENY

  1. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i podawane są w złotych polskich, euro lub dolarach amerykańskich. Klient ma możliwość wyboru waluty, w której chce dokonać płatności.

  2. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca dla obu stron w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

  3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

  4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje zgodnie z zasadą pierwszeństwa, to jest według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

  5. Koszty przesyłki podane na witrynie, widoczne w trakcie składania zamówienia zawierają wszelkie opłaty, w tym koszty pakowania, opłaty paliwowe, podatki i są ostatecznym i jedynym kosztem doliczanym do ceny produktu.

 • §4 PRODUKT

  1. Klient ma możliwość dokonania zakupu produktu w jednym z czterech pakietów dostępnych w Sklepie. Zawartość każdego z pakietów przedstawiona jest na stronie internetowej Sklepu.

  2. Oferowany produkt opisny jest szczegółowo na podstronie "Bezpieczeństwo produktu", do której link znajduje się w dolnej części witryny.

 • §5 FORMY PŁATNOŚCI

  1. Klient może wybrać następujące formy płatności:
  a) płatność online - realizowana za pomocą systemu Przelewy24 (Dialcom24 Sp. z o.o.), który obsługuje większość popularnych, dostępnych w Polsce banków oraz kart płatnicznych/kredytowych,
  b) płatność przelewem bankowym na konto Sklepu, dane do wpłaty zostaną wyświetlone po złożeniu zamówienia oraz wysłane w e-mailu potwierdzającym transakcję,
  c) płatność za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze.

  2. Wybierając formę płatności "płatność przelewm bankowym" Klient zobowiązuje się do wpłaty należnej kwoty w terminie 7 dni od daty złożenia zamówienia.

  3. Wybierajac formę płatności "płatność za pobraniem" Klient zobowiązuje się do odebrania i opłacenia nadanej przesyłki przy odbiorze. W przypadku nieodebrania przesyłki przez Klienta, Sklep ma prawo obciążyć Klienta poniesionymi kosztami wysyłki powiększonymi o kwotę 30 PLN tytułem opłaty za nieodebranie zamówionej przesyłki.

 • §6 PRAWDO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

  1. Zgodnie z Ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów, Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

  2. Zwrot towaru to rozwiązanie zawartej umowy kupna-sprzedaży w związku z czym muszą być spełnione wymogi prawne i procedury zwrotu opisane w Regulaminie Sklepu.

  3. Zwrot możliwy jest tylko, gdy towar jest kompletny (cały wybrany pakiet wraz z gratisami), nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrot musi nastąpić w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu, nie noszącym śladów prób otwarcia. Nie ma możliwości zwrócenia towaru, który został rozpakowany (otwarty) i może wskazywać na ślady użycia. W przypadku prób zwrotu towaru, który nie spełnia tych wymogów, zwrot nie będzie realizowany, a towar zostanie odesłany do Klienta po uiszczeniu kosztów przesyłki firmy kurierską (zgodnie z cennikiem). Do momentu uiszczenie kosztów przesyłki towar pozostanie wstrzymany w Sklepie.

  4. W przesyłce zwrotnej muszą być wszystkie elementy, które Klient otrzymał od Sklepu (np. dołączone gratisy). W przypadku braku jakiegokolwiek z elementów, od kwoty zwrotu odliczany będzie ich koszt.

  5. Zwracany towar należy odsyłać na adres Sklepu wraz z informacją, gdzie Sklep powinien przekazać pieniądze (pełne dane konta do przelewu do przekazu pocztowego).

  6. Podstawą do uznania zwrotu jest umieszczenie w przesyłce oświadczenia o odstąpieniu od zawartej umowy kupna - sprzedaż (wzór dostępny na życzenie).

  7. Zwrotowi nie podlegają koszty wysyłki (od i do Sklepu), a jedynie koszt samego towaru. Towar należy odesłać na własny koszt. Sklep nie odbiera paczek za pobraniem.

 • §7 PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

  1. Dane osobowe Internautów i Klientów podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności Sklepu.

  2. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.), składając zamówienie Klient wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Sklep oraz wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia oraz wysyłki towaru.

  3. Klient ma prawo wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych. Zlecenie usunięcia danych osobowych może odbyć się poprzez przesłanie pisemnej dyspozycji.

  4. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep.

  5. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.

 • §8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Sklep prowadzony jest przez PSEC Group i zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie (w całości, bądź którejś z części), w dowolnym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia. Klienta nie obowiązują postanowienia Regulaminu, które uległy zmianie po złożeniu zamówienia.

  2. Sklep zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze Sklepu.

  3. Oferta towarów przedstawiona na witrynie Sklepu nie odzwierciedla stanów magazynowych i nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa.

  4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z produktów, w szczególności niezgodnie z ich przeznaczaniem lub informacjami na opakowaniach, a także nie udziela gwarancji na działanie produktu.

  5. Dodawanie opinii możliwe jest tylko dla Klientów po realizacji zamówienia za pomocą formularza na stronie internetowej lub za pośrednictwem pcozty e-mail i wiąże się z wypełnieniem wymaganych pól (imię, wiek, lokalizacja, zdjęcie przed i po, opinia). Sklep zastrzega sobie prawo do skracania, edycji lub nieopublikowania nadesłanej opinnii bez podawania przyczyny. Wysyłając opinię Klient wyraża zgodę na jej publikację i udzielania Sklepowi dożywotniej licencji na jej wykorzystanie (w tym również nadesłanych zdjęć).

  6. Każdy Internauta odwiedzajacy MaxPenis.pl, w tym każdy Klient składający zamówienie zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem. Korzystanie z MaxPenis.pl jest równoznaczne, ze złożeniem oświadczenia o akceptacji i zobowiązania się do przestrzegania warunków Regulaminu.

  7. W kwestiach nieobjętych niniejszym Regulaminem, zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

  8. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy kupna-sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby Sklepu.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dbamy o Twoją dyskrecję i bezpieczeństwo zapewniając Ci anonimowść i należytą ochronę danych osobowych. Zapoznaj się dokumentem Polityka prywatności, określającym stosowane przez nas zasady w zakresie gromadzenie i przetwarzania danych osobowych.

 • ZBIERANE DANYCH

  Wszyscy Internauci korzystający ze sklepu internetowe MaxPenis.pl pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje jakie strona automatycznie otrzymuje o Internautach wynikają z ogólnych zasad połączeń realizowanych w Internecie, tzn. informacji zawartych w logach systemowych, np. adres IP, typ przeglądarki. Internauta, który decyduje się dokonać zakupu staje się Klientem Sklepu internetowego MaxPenis.pl. Składając zamówienie na witrynie MaxPenis.pl klient wypełnia formularz i wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez sklep MaxPenis.pl podanych w formularzu danych osobowych w rozumieniu Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) w celu realizacji zamówienia i wysyłki towaru oraz celach marketingowych Sklepu.

 • PRZECHOWYWANIE DANYCH

  Dane osobowe zawarte w formularzach są przechowywane i przetwarzane w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa, w szczególności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbiór zgromadzonych danych osobowych traktowany jest jako wydzielona baza danych, która przechowywana jest na serwerze tego serwisu w specjalnie wydzielonej strefie bezpieczeństwa. Administratorem gromadzonych danych jest PSEC Group Limited

 • OCHRONA DANYCH

  Zabezpieczenie danych osobowych ma dla MaxPenis.pl wysoki priorytet. Dbamy o administracyjne, techniczne i fizyczne zabezpieczenia, aby chronić dane osobowe, znajdujące się w naszym posiadaniu, przed nieautoryzowanym ujawnieniem, wykorzystaniem, zmianą i zniszczeniem. Angażujemy się, aby stworzyć odpowiednie procedury kontroli zabezpieczeń, dla ochrony posiadanych przez nas danych osobowych przed wszelkim możliwym do przewidzenia ryzykiem.

 • WYKORZYSTANIE DANYCH

  Dane zbierane automatycznie przez witrynę MaxPenis.pl nie naruszają aninimowści Internautów i wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administracją serwerami oraz ogólnych danych demograficznych i statystycznych (np. o regionie, z którego następuje połączenie). Tego typu otrzymane informacje są całkowicie bezpieczne dla Internauty i gwarantują mu całkowitą anonimowość.

 • ZAKRES UDOSTĘPNIANIA DANYCH

  Sklep internetowz MaxPenis.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza gromadzonych danych osobowych innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu.

 • PRAWA KLIENTA

  MaxPenis.pl zapewnia wszystkim Klientom przekazującym swoje dane osobowe, realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883), w tym prawo wglądu do przekazanych danych osobowych, prawo żądania aktualizacji i usunięcia danych osobowych. Należy jednak mieć na uwadze, że danych zbieranych automatycznie nie można zmienić i/lub usunąć.

 • PLIKI COOKIES

  Pliki cookies, czyli pliki tekstowe z informacjami konfiguracyjnymi, ułatwiają korzystanie z witryny, zapisując dane potrzebne do np. zbierania statystyk. Witryna MaxPenis.pl korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (“Google”) oraz innych usług i narzędzi marketingowych dostarczanych przez różne firmy. Informacje generowane przez cookie na temat korzystania z witryny przez Internautów mogą być przekazywane tym firmom i przechowywane na ich serwerach w różnych krajach. Większość przeglądarek internetowych automatycznie akceptuje pliki cookies. W każdej chwili poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej Internauta może wyłączyć lub zablokować pliki cookies lub ustawić przeglądarkę internetową tak, aby informowała o wszystkich sytuacjach związanych z przesyłaniem tego typu plików. Korzystanie z witryny MaxPenis.pl jest również możliwe bez używania plików cookies, lecz skasowania lub zablokowanie plików cookies może uniemożliwić prawidłowe korzystanie z niektórych funkcji.

 • Zastrzegamy sobie prawo do zmian w naszej polityce prywatności. Internautów odwiedzających i korzystających z witryny MaxPenis.pl obowiązuje zawsze aktualnie obowiązująca jej wersja, dostępna na tej stronie. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych osobowych Klientów.

 • Każdy Internauta odwiedzajacy MaxPenis.pl, w tym każdy Klient składający zamówienie zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszą Polityka Prywatności. Korzystanie z MaxPenis.pl jest równoznaczne, ze złożeniem oświadczenia o akceptacji warunków Polityki Prywatności sklepu MaxPenis.pl.

KONTAKT

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z naszym Regulaminem lub Polityką prywatności prosimy o kontakt. Nasze dane kontaktowe dostępne są tutaj.

SPRWADŹ CO
ZYSKASZ!

 • Wzrost długości penisa nawet o 9cm!
 • Pogrubienie penisa oraz zwiększenie sztywność i długość erekcji nawet o 100%!
 • Zwiększenie pożadania seksualnego oraz większą intensywność i siłę orgzamów.