INFORMACJE O PRODUKCIE
W trosce o jakość i Twoje bezpieczeństwo

Oferujemy ziołowy suplement diety o unikalnej formule, stworzony na bazie naturalnych składników, które sprawiają, że jest on w 100% bezpieczny dla Twojego zdrowia. Jego stosowanie nie wymaga recepty. W trosce o Twoje bezpieczeństwo zachęcamy jednak do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o składzie i sposobie stosowania produktu.

TABLETKI - PenimaX: Penis Fit Tabs

PenimaX to ziołowy suplement diety i nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosując preparat PenimaX nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 60 tabletek, masa netto: 36,3g.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA: Stosuj 1 tabletkę dziennie, popijając odpowiednią ilością wody. Zalecane stosowanie przez okres minimum 8-12 tygodni dla uzyskania odpowiednich efektów.

SKŁAD: Żeń-szeń syberyjski (Eleutherococcus Senticosus), Muira Puama (Ptychopetalum Olacoides), Palma sabałowa (Serenea Repens), Buzdyganek ziemny (Tribulus Terrestris), Kozie ziele (Horny Goat Weed) - 400 mg; Wapń (Calcium Carbonate) - 105 mg; Arganina (L-Arginine) - 100 mg; oraz: Celuloza, Kroskarmeloza sodowa (Carscarmellose), Stearynian magnezu (Magnesium Stearate), Sód (Sodium), Krzemionka (Silica).

Nie należy stosować PenimaX w przypadku nadwrażliwości na którykowiek ze składników, u osób poniżej 18 roku życia, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby (ze względu na zawartość L-Arganiny), a także kobiet w ciąży i karmiących piersią. Osoby cierpiące na nadciśnienie, mające nieregularny rytm serca lub zmiany miażdżycowe przed zażyciem PenimaX powiiny skonsultować się z lekarzem (ze względu na zawartość żeń-szenia).

PenimaX nie gwarantuje uzyskania takich samych efektów u każdego męzczyzny. Na działanie suplementu i ostateczne efekty wpływ ma wiele różnych czynników, w tym m.in. stan zdrowia stosującego, uwarunkowania fizyczne, tryb życia czy stosowanie używek.

PenimaX nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, jednak nie należy przekraczać zalecanej maksymalnej dawki dziennej. Możliwe działania niepożadane w przypadku przedawkowania: występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty); bóle głowy; możliwe podniesienie ciśnienia tętniczego krwi; bezsenność lub senność. W przypadku przedawkowania i wystąpienie objawów należy zaprzestać korzystania z preparatu do czasu minięcia objawów lub skontaktować się z lekarzem.

KREM - PenimaX: Penis Enlargement Cream

Krem PenimaX przeznaczony jest dla mężczyzn do pielęgnacji miejsc intymnych. Tylko dla dorosłych. Do użytku zewnętrznego.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: 50ml. netto / 1,67Fl.Oz.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

SPOSÓB UŻYCIA: 1-2 razy dziennie delikatnie wmasowywać w penisa niewielką ilość kremu przez 3 minuty, pamiętając także o napletku. Zaleca się równoczesne stosowanie razem z tabletkami PenimaX Penis Fit Tabs dla uzyskania odpowiednich efektów.

SKŁAD: aqua, glyceryl stearate, propylene glycol, paraffinum liquidium, stearic acid, polysorbate 80, glycerin, aorbitan oleate, dimethicone, trigonela foenum geraecum, eleutherococcu sentocous, melitous officinalis, triethanolamine, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, imidazolidinyl urea, perfum, citronellol, geraniol, linlool.

Nie należy stosować kremu PenimaX w przypadku nadwrażliwości na którykowiek ze składników. Przed użyciem przetestować na małej powierzchni skóry - w przypadku wystąpienia podrażnień natychmiast przerwać stosowanie.

SPRWADŹ CO
ZYSKASZ!

  • Wzrost długości penisa nawet o 9cm!
  • Pogrubienie penisa oraz zwiększenie sztywność i długość erekcji nawet o 100%!
  • Zwiększenie pożadania seksualnego oraz większą intensywność i siłę orgzamów.